Haber

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir Kayseri’de Şenlik Programına Katıldı

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, partisinin Kayseri’de düzenlediği kutlama programına katıldı.

Özdemir, MHP Kayseri İl Başkanlığı’nda düzenlenen şenlikte tüm vatandaşların bayramını kutladı.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileyen Özdemir, Türk milletinin büyük bir dayanışma örneği sergilediğini ve yaraların çok kısa sürede sarıldığını belirtti.

Devletin imkan ve imkanları sayesinde depremde evi yıkılan vatandaşlara bayram günü evlerin teslim edilmeye başlandığını söyleyen Özdemir, “İnşallah ihtiyaç olan diğer konutların da yapımına başlanacak. çok kısa sürede tamamlanacak, 11 şehir eskisinden çok daha güçlü ayağa kalkacak, yaralar sarılacak ve tüm ülke barış ortamı içinde mutlu olacaktır.Böylece yeni yüzyılda kendisine kapı açacaktır. Yeni bir Türkiye ideali ile yeni bir hayat.” dedi.

14 Mayıs’ta yapılacak seçimin gündemin ilk sıralarında yer aldığını vurgulayan Özdemir, şunları kaydetti:

“Böyle bir süreçte demokratik kültürümüze ve demokratik olgunluğumuza katkı sağlayacak duyarlı, duyarlı ve bilinçli bir yol izlemek gerekirken, ne yazık ki bazı siyasi partilerin ve hatta bazı siyasi liderlerin mezhep ayrımcılığını ve etnik ayrımı körükleyecek söylemler yaptıklarını görüyoruz. türkiye’de ayrımcılık böyle bir telaffuz gereklidir türk milleti nerede olursa olsun kuzeyden güneye doğudan batıya ana dilinden nerede doğmuş nerede doğmuş olursa olsun birdir ve beraberdir. seçimler demokratik olgunluk çerçevesinde yapılır.Türkiye’nin 100.yılında 21.yüzyılda yoluna daha kararlı ve güçlü bir şekilde devam etmesi aziz milletimizin iradesidir.Cumhur İttifakı ve Milliyetçi Hareket Partisi, Bu inançla seçimlere hazırlandılar. İnşallah seçimlerde de başarılı olurlar.”

Milletvekili adaylarının tanıtıldığı programda, partililer konuşmaların ardından kutlama yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu